Why me?

28. september 2013 at 15:14 | Gabrielle | french-toast.blog.cz | 16 years old |  Words in my head
Ahoj,ahoj, dnes jsem pro vás přichystala příběhový článek, příběh jsem našla na jednich anglických stránkách, takže mně čekalo nekonečné překládání, ale rozhodně si myslím že se hodí pro ty, kteří momentálně nemají u sebe žadnou knížku ♥ :)


Proč Já? Nikdy jsem nevěřila, že se ze mne může během takové chvíle stát absolutní troska. Minulost se mě drží velmi pevně a neustále si jí uchovávám po mém boku. Už čtyry roky jsem s mým přítelem. Celou tu dobu se jenom trápím, žiju v přetvářce a bolestech. Vždycky sem si myslela, že když je člověk otevřený k světu, důvěřuje lidem je to ta správná cesta. Ale bohužel ne. Neustále mě ovládá strach a nejistota. Mám seběvědomí tak nízko.. A kdo za to může?


Můj přítel zničil mojí psychiku. Dostal se mi do hlavy. Manipuloval semnou, lhal mi a podváděl mě. To všechno jsem začala dělat jemu. Oba jsme se navzájem ničili. Mě bylo 15 a jemu 27. Byla jsem hloupá a naivní. Po několika letech přišlo i fyzické násilí. Byl to začarovaný kruh, něco jsem mu řekla špatného a on mě udeřil. A já se mu pak za omlouvala, a dolezla sem nakolenou a odprosila ho. Byla jsem na něm absolutně závislá, byl moje všechno. Celý můj svět, byl víc než moje rodina.. Později přišly i narážky na mojí váhu. (nejsem vyloženě tlustá, jen mám pár kilo na víc).


Kvůli němu jsem se rozhodla zhubnout. Drasticky sem změnila jídelníček. Vyřadila sladké, slané.. Skoro jsem nejedla.. Kontrolovala jsem se každý den jestli vypadám pro něj dost dokonale, pořád se snažila vypadat podle jeho ideálu. A jaký byl jeho ideál? To se měnilo.. Když sem zhubla, řekl mi, že vypadám hrozně, že nemám žádný prsa a žádný zadek.. To byl pro mě další zkrat. Začala jsem zase jíst, občas se přejedla.. A on pak zase "vypadáš hrozně, měla bys se sebou něco dělat". Zase jsem radikálně hubla. A tak to šlo dál a dál.. Pak jsem to už nevydržela a zvracela.


Jednou mě přistihl jak zvracím. Nic mi neřekl, nechal mě a nezajímal se o mě. Tolikrát jsem mu to chtěla říct, ale vždycky mě odbyl. Jeho problémy byly důležitější, jeho zážitky překrývaly moje a on byl prostě ten dokonalej kluk, kterýho každej zbožňuje.. často pil, často mě fyzicky napadal, nadával mi.. a pak mi řekl, že mě stejně miluje..


Každý den stres, zvracení.. chuť k jídlu, zvracení, nechuť k jídlu..


Jeden den si na mě po práci počkal a napadl mě v parku. Nemohla jsem se z toho vzpamatovat.. přestala jsem úplně jíst, myslet.. nespala jsem.. denně se dopovala přášky na spaní, zvracela, stresovala se,.. každýho nenáviděla..


Poté jsme se rozešli jsme se asi na měsíc. Bylo to pro mě to nejšťastnější období. Začala jsem normálně jíst, zářila jsem a byla jsem šťastná. Všechno se mi dařilo. Škola mě zase bavila, s rodinou sem si rozuměla..


Pak jsem se s ním dala zase dohromady.. A dnes.. jsem 18ti letá holka, která denně bere antidepresiva, nespí, zvrací.. a nemůže se zbavit té závislosti.. závislosti na něm.. a závislosti na jídle.

Untitled | via Tumblr
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Klik ♥

100% (151)

Comments

1 Andy Andy | Web | 29. september 2013 at 15:24 | React

Ten příběh je dost silný :) Podle mě by měl každý zůstat sám sebou. Ono je hezké, když se chce někdo kvůli někomu změnit, ale musí chtít sám a né, aby ho do toho někdo tlačil..:)

2 Marionette Marionette | Web | 29. september 2013 at 20:15 | React

Páni o.o To je hodně zajímavý článek. Já být tebou tak se neměním, pokaď opravdu nezbývá nic jiného. Jinak opravdu úžasně napsané :)

- - - - - -
Budu ráda když navštívíš můj blog a zanecháš nějaký komentář faraway-way.blog.cz

3 gold-dream gold-dream | Email | Web | 29. september 2013 at 21:39 | React

Dosť silný príbeh, ale dobrý o.o Podľa mňa  bola dosť hlúpa, nechápem načo je opäť s ním...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama