TAG 0.1 - Books

27. august 2013 at 15:02 | Autumn | french-toast.blog.cz | 16 years old |  Questions
Ráda by sem vás přivátala na nově otevřeném blogu. Jsem moc ráda že jste si našli čas a můj blog navštívily, něco si přečetly popřípadě okomentovaly. Jako svůj první článek jsem si vymyslela tag o knížkách. Tento tag jsem viděla na nějakém blogu asi před měsícem, už nevím kde to bylo, takže se omlouvám "majitely" a budu moc ráda když mi napíše, abych mohla svou chybu napravit a uvést zde autora/ autorku tagu. Teďka už ke slibovanému tagu.

- Čteš o prázdninách více nebo méně, než přes rok?
O prázdninách čtu o 100% více než při škole. Je na to více času a větší chuť, když chodím do školy tak příjdu domů a hned se musím učit a večer už není chuť na čtení, protože mě učení vysílí a jsem ráda že jsi můžu pustit nějaký ten film nebo seriál.

-Když si vybavíš prázdniny, jakou knihu si s nimi spojíš?
Jako první se mi vybaví knížka kterou momentálně dočítám - Temné vize - odhalení, je to knížka od velmi populární spisovatelky L.J.Smith - autorky veleúspěšných upířích denníků.

-Kolik si schopná vzít knih na dovolenou?
Na dovolenou si obvykle beru 1-2 knihy, podle toho kam mám namířeno. Připadá mi zbytečné brát si deset či více knih, protože na dovolenou jezdím abych se někam podívala, číst můžu až přijedu domů...

nightmare

-Čteš o prázdninách nějakou povinnou četbu?
Jelikož máme hodně povinných knížek tak ano čtu, sice jsem si přečetla jen ty "jednodušší" jako je třeba Romeo & Julie, Máj či Kytice, na ty složitější se mi moc nechtělo - jsem člověk co nerad přemýšlí.

-Preferuješ klasické knihy (papírové) nebo e-knihy (elektronické)?
Rozhodně ty klasické papírové, jsem zastánce názoru že ne všechno musí být supermoderní.

-Jakou knihu by si ráda viděla zfilmovanou?
Líbila by se mi zfilmovaná kniha Mezi hvězdami, je o klukovi který chce pracovat u filmu a jeden den přijede k nim do města natáčet filmový štáb a jemu se splní jeho přání.

-Které místo z knih by si ráda navštívila?
Upřímně? Ráda bych se podívala na všechna místa kde se odehrály děje knih které jsem četla.

 

2 people judged this article.

Comments

1 Pagess Pagess | 27. august 2013 at 15:37 | React

Strašně moc! Strašně MOC! mě potěšil tvůj komentář :D Trochu jsem se nasmála, že jsi mi napsala Pagges místo Pagess, ale směju se z toho důvodu, že nejsi jediná. Asi 10 dalších lidí to spletlo :D TO nevadí ;)
Moc pěkný TAG četla jsem ho už i na jiných blogách. Já ho dělat nebudu, protože by se mi to nevyplatilo, prootže mě čtení moc nebaví. :D
Máj ti příjde jednoduchý? My když sjme to ve škole rozebírali, tak nám učitelka říkala jen ať tohle si nebereme, že je to u maturity mega složité na rozbor :D Kytice mě celkem bavila. A rome a Julie ne :D protože nemám ráda divadelní hry. :D Já teď čtu Obraz Doriana Graye. No na to že jdu do třetáku a z 20 knih mám zatím 6. No ouje..
Taky zastávám ten názor že všechno nemusí být moderní. Vždyť se za chvíli dočkáme intenretu i v hodninkách!! :D
A když ne internetu, tak alespon GPS navigace :D

No jinak co se týče toho PLL tak si nemyslím, že red coat je Cece, Protože oni to jak by minule ukázali. A přece nebudou odhalovat red coat před dílem kde má být velké odhalení. A s tím Aliiným dvojčetem to čtu všude, dříve jsem si to taky myslela, ale jak o otm teď všichni píšou, to bych pozabíjela! :D vždyt na to nejsou žádné důkazy. Ale všichni Ali má sestru Courtney :D blbost podle mě :D
PS: pěkný blog ;)

2 Sydney - tangleds.blog.cz Sydney - tangleds.blog.cz | Email | Web | 27. august 2013 at 15:50 | React

Tak moc moc moc si ma potešila! :) Priam mi tvoj komentár vyrazil dych. Som vždy plná vďačnosti keď dostanem obšírny komentár :) Som rada že si zanechala aj komenár, bez komentárov neviem myšlienky mojich čitateľov tak a pozerám tento blog si si novov založila? Mala si nejaký blog aj pred tým? :)

Fúha, ja zas matiku nikdy asi nepochopím a fyziku tobôž nie ale nemôžeme byť úplne rovnaké v rámci záujmov. Pred tým som sa nikdy ani ja neučila cez prázdniny, ale začínam už teraz tak a chcem sa proste dostať na tú školu kam plánujem :)

Súhlasím s oblečením :D Niekedy sa ma kamarátka spýtala prečo nosím zvyčajne neutrálne veci ako biela, hnedá, béžová a také odtiene. Ja to väčšinou skôr doplním farebnými doplnkami ako nejakou tyrkysovo-šedou šatkou no vlastne ak sa pozrieš do horného boxu tak je tam položka Shopping a tam už nejaký ten môj vkus nájdeš :) Okrem toho sa veľmi inšpirujem škandinávskym štýlom tak preto aj také svetlé veci a tiež aj interiér :)

Ja nie som nejaký knihmol, tak knižné tagy bývajú pre mňa nudné, ale za to si ich prečítam. Každý článok je článok :) Súhlasím s klasickými knihami. Nemám rada elektronické a nedokážem čítam elektronicky také dlhé je mi to nepohodlné musím mať papierovú knihu :)
Posledná "odrážka" je zaujímavá. Z kníh ktoré som prečítala, by som sa šla pozrieť asi hm.. do Toskánskych viníc, kde sa odohrával celý príbeh :)

3 Fleur Fleur | Web | 27. august 2013 at 17:03 | React

Posledná otázka je úžasná. Ako stvorená pre mňa. Ja by som  šla jednoznačne do Narnie. Momentálne keď čítam knihy ako sú Hry o život tak mám až zimomriavky od hrôzy. Brrr. Tak tam by som nešla. V otázke o prázdninách a spojenie  kihami mi napadá Klub putovných džínsov. Je to o dievčatách ktoré sa prvýkrát rodelia na prázdninách. Momentálne som si kúpila 8 knich takže mám čo čítať.

No a tú nálepku som si kúpila v Žiline v jednom papiernictve. Ale ak zájdeš do akéhokoľvek papierníctva a povieš že hľadáš neakú nálepku na zeď tak ju budú mať. Ja som si vyberala z 3 papierníctvach

4 Fleur Fleur | Web | 27. august 2013 at 17:04 | React

[3]: Páči sa mi tvoj blog a dávam si ho do favourite

5 vanilatte vanilatte | Email | Web | 27. august 2013 at 21:54 | React

Moc moc moc ma potešil tvoj komentár, som rada že si napísala svoj vlastný názor a veľmi si to cením :3
Skvelé že si hneď na začiatku zvolila TAG a hlavne že je o knihách - niečo sa o tebe dozvieme, a takisto môžeme napísať recenzie k článku. Určite lepší spôsob prvého článku ako som zvolila ja -
ahoj som bla bla a tento blog je o bla bla... chápeš, úplne som prvý príspevok spackala :3
To ty určite nie. Tento TAG som už videla no tvoje odpovede ma zaujali najviac. Dosť sa zhodujeme a moc sa mi páči tá tvoja odpoveď na otázku či preferuješ papierové alebo e-knihy. Pekne si to napísala :)
Budem tvoj blog pravidelne sledovať a môžeš sa spoľahnúť a moje komentáre ♥

Mimochodom pridávam si ťa do Favs. a uvidíme či sa tam udržíš - ale vyzerá to tak že áno :)
Budem rada ak opäť zavítaš a môj blog.
Lía. :*

6 Jasmin Jasmin | Web | 27. august 2013 at 22:27 | React

Milujem knihy, určite nechcem aby existovali len e-knihy. Stačí mi, že sa mi kazím zrak za počítačom. Aj ja si zvyčajne berem 1-2 knihy na dovolenku. Tiež čítam cez prázdniny viac. Ja si s prázdninami spojím knihu Zlomyseľné od Sara Shepard :D, knihu som ešte celú neprečítala, ale fakt ma dosť baví, no je iná ako PLL ♥

7 Jull Jull | Web | 28. august 2013 at 14:20 | React

Já mám vždycky období, kdy dokážu za 3 měsíce přečíst 10 knížek a kdy za 3 měsíce přečtu 1-2 :DD teď jsem (bohužel) v tom druhém období, že nějak na to nemám chuť :DD Na dovolenou si beru většinou taky 1-2 knížky, protože mi to stejně jako tobě připadá zbytečný. Znám holku, která jela do Turecka a půlku té dovolené se proučila a pročetla :D nedokážu to pochopit :DD O prázdniny většinou přečtu míň, protože když je období školy, tak se snažím přečíst toho víc ať zaujmu víc učitele :DD a předtím když jsme měli jinou učitelku, tak jsem si kvůli nepovinným knihám nazbírala za celý rok asi 20 jedniček :DD a musím říct, že se mi fakt hodily :DD O prázdninách bych si ráda četla povinnou četbu, ale my jí vždycky dostaneme na začátku roku :// což není moc dobrý. Jinak s těma e-knihama úplně souhlasím! Sice mám ráda moderní věci, ale e-knihy prostě nesnáším, příjde mi to hrozně...nevím jak to popsat :DD prostě ten úžasný pocit vzít si do ruky papírovou knihu (novou) je ohodně lepší než si vzít do ruky elektronickou knihu! V papírové se do toho příběhu o hodně více začtu než v e-knize! Ale jinak zfilmovanou knihu vůbec nevím jakou bych vybrala :DD ale asi meltdown od Bena Eltona :33 sice je v angličtině, ale je prostě úžasná :33 A nejradši bych nejradši navštívila Narnii :DDD né, místo fakt nevím :DDD
Máš fakt krásný blog a chytlavé články :33 nechceš spřátelit? :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement